Aktualności

08 lipca 2014
4th of July

238 obchody Dnia Niepodległości były wyjątkowe nie tylko dla Amerykanów mieszkających w Polsce, ale również dla Polaków świętujących dwudziestopięciolecie Wolności. Ambasador Stephen Mull przekazał nagrodę im. Jana Karskiego na ręce pana Bogdana Borusewicza, który przyjął ją w imieniu Komitetu Obrony Robotników.

Ambasador podziękował również przedstawicielom amerykańskiego biznesu, których hojne wsparcie umożliwiło tegoroczne obchody Dnia Niepodległości. „Wszystko, co dziś państwo jecie, pijecie, muzyka, której słuchacie i przy której może będziecie tańczyć, wszystkie fajerwerki, które rozświetlą niebo, to prezent od amerykańskiej społeczności biznesowej. Podziękujmy wszystkim naszym sponsorom za tę fantastyczną gościnność!” – powiedział.

Jak co roku wśród sponsorów nie zabrakło pizzy Domino’s, która swym legendarnym smakiem podbiła serce gości. Domino’s Pizza powstała w 1960 roku w Ypsilanti w stanie Michigan. Dziś sieć ma na swoim koncie przeszło 11tys. lokali na ponad 70 rynkach świata. W Polsce Domino’s prężnie rozwija się od lutego 2011 roku i posiada 18 lokali, w tym 1 franczyzowy. Domino’s Pizza jest znana z szybkiego czasu dostawy bez kompromisów na rzecz jakości. Świeżą i gorącą pizzę można zamawiać tradycyjnie w lokalu, przez telefon, jak również online na stronie dominospizza.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej w systemie Android oraz iOS.